Batman: GCC Update #75

Hiper Mega Turbo Podsumowanie!

Gothamczycy!

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani i przytłoczeni waszym entuzjazmem względem tego projektu. Z waszą pomocą kampania zakończyła się wraz z osiągnięciem progu 4 403 022 $.

Za te pieniądze moglibyśmy kupić mnóstwo batarangów! Ale opieramy się pokusie i skupimy nasz czas oraz wasze dolary na tym, żeby to była jak najlepsza gra. Teraz, gdy wariackie tempo kampanii już się skończyło, zatrzymamy się, by ulepszyć i udoskonalić różne rzeczy. Przed nami dużo pracy, a my dołożymy wszelkich starań, aby na bieżąco informować o postępach – więc miejcie oko na aktualizacje Kickstartera. Będziemy informować wszystkich o rozpoczęciu etapu Pledge Managera, a waszym zadaniem będzie wtedy dopilnowanie, aby wypełnić formularz i opłacić wysyłkę.

I jestem pewien, że wielu zastanawia się, co stanie się z Harley i jej dziećmi. Cóż… oczywiście dodamy je do waszego wsparcia. Znajdziecie w nim dodatkową rzeźbę Harley Quinn i nowe kafelki dla niej, Buda i Lou (w pudełku złoczyńcy), kiedy ta gra przybędzie pod wasze drzwi w przyszłym roku.

Zrobiliście dla nas więcej niż mogliśmy oczekiwać i by zasłużyć na ten drobny dowód wdzięczności z naszej strony.

Zapracowaliście na nią.

Rzeźba: Arnaud BoudoironI na koniec, tradycyjnie, chcemy wam zrobić małe przedstawienie naszych kolejnych projektów. Najpierw, w czerwcu, zrobimy dodruk Mythic Battles. Ale to określenie nie daje pełnego obrazu całości, ponieważ podczas tej kampanii pojawią się nowe materiały.

Następnie, we wrześniu, udostępnimy ekskluzywną kampanię Kickstartera dla Claustrophobii – gry, która stała się czymś w rodzaju klasycznego Dungeon Crawlera osadzonego w uniwersum Hell Dorado.

Mamy nadzieję, że podobają się wam efekty naszej pracy i mamy nadzieję zobaczyć was w kolejnych sekcjach komentarzy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim! To było niesamowite i nie mogliśmy zrobić tego bez was.

– Cały zespół Monolith

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles


O HQ pisałem w aktualizacji #40

To już ostatnia aktualizacja z okresu kampanii teraz powinienem systematycznie wrzucać nowe tłumaczenia/informacje zaraz po aktualizacji Monolithu. Czekam na poprawioną instrukcję do Batka i będę ją dalej tłumaczył (na tę chwilę stoję na jakiś 50-60%), żeby nie robić tego dwa razy. W tym czasie wracam do pracy nad księgą scenariuszy do Mythic Battle Panteonu, mam zamiar wyrobić się przed kampanią, żeby zachęcić większą grupę ludzi do zakupu reprintu, bo gra jest świetna. 🙂

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s