Batman: GCC Update #73

Prosto z kanałów

Witajcie, Gothamczycy.

Mamy dla was jeszcze jedną alternatywną formę.

Croc wygląda zupełnie inaczej niż w wersji autorstwa Jima Lee – nowa figurka przypomina bardziej klasyczną wersję Croca. Mamy nadzieję, że nasi entuzjaści malowania docenią różnorodność.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Od dzieciństwa cierpiał na wrodzoną chorobę, przez którą był prześladowany przez rówieśników. W jej wyniku jego skóra wyglądała jak u krokodyla – i do tego właśnie nawiązywało przezwisko nadane mu przez kolegów z klasy. Z czasem Waylon przyjął ten pseudonim do swoich występów w pokazach dziwadeł. W końcu zdecydował, że ma już dość bycia wystawianym na pokaz ku uciesze gawiedzi i uciekł do kanałów Gotham. W kanałach coraz bardziej oddalał się od cywilizacji, rósł w nim gniew, a w umyśle pojawiały się nikczemne plany. Zdał sobie sprawę, że jego nadludzka siła może zostać wykorzystana do działań przestępczych, więc spróbował swoich sił jako łotr.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Chociaż nie jest najbystrzejszym z wrogów Batmana, jest silny, bezwzględny i tak szalony, jak można się spodziewać po mieszkańcu kanałów. Niektórzy nawet wierzą, że jest kanibalem, ale nie zostało to potwierdzone. Wydaje się bardzo mało prawdopodobne, by odrzucone dziecko wyrosło na potwora pożerającego ludzi, ale w cieniu Gotham City żadna zbrodnia, nawet ta najmroczniejsza, nie powinna być uznana za niemożliwą.


Croc może wykonywać tylko ataki w zwarciu, ale są one naprawdę brutalne! Całkowicie miażdży jednostki z zerową lub słabą podstawową obroną, ponieważ ze swojej drugiej statystyki walki wręcz może skorzystać nawet cztery razy. Możecie próbować ucieczki, ale szczególnie na trudnym terenie nic go nie powstrzyma – jest zbyt przyzwyczajony do poruszania kanałami Gotham. Kiedy atakuje mając mniej niż połowę punktów życia, rzuca dodatkową kością. Dlatego jego wrogowie powinni nie chcieć go po prostu zranić, tylko od razu zneutralizować.

Jednak dzięki świetnej podstawowej obronie i solidnej ilości punktów życia może to być ryzykowne. W końcu jego rozmiar i poziom zagrożenia potrafią spowolnić wrogów, którzy chcą go odciągnąć lub omijać. To chyba jasne, że Killer Croc jest poważnym zagrożeniem!

W następnej kolejności pojawi się Duke.

A później Quinn i jej maleństwa!

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles


O Crocku pisałem w aktualizacji #40

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s