Batman: GCC Update #72

Rycerz Przyszłości Gotham

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Po upływie stu lat Gotham stało się państwem policyjnym. Wszyscy są śledzeni, a dzięki rządowym telepatom nikt nie może niczego ukryć. Aż pojawiła się miejska legenda, która naśladowała wyglądem i metodami wielkiego bohatera z przeszłości. Jednak w takich okolicznościach tamtejsze media uznały osobę, która przyjęła tożsamość Batmana, za terrorystę.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Ale temu tajemniczemu banicie w jakiś sposób udaje się wymknąć zaawansowanemu i nadprzyrodzonemu systemowi śledzenia. I nie tylko – wygląda na to, że potrafi korzystać z policyjnej sieci i rządowych danych. Czy Mroczny Rycerz mógł w jakiś sposób powrócić? I kto tak naprawdę powinien się bać? Batman, który próbuje ujawnić potężny spisek korupcyjny, czy agenci federalni polujący na niego?

Rzeźba: Arnaud Boudoiron


Choć ma takie same statystyki jak Batman, to różni się od niego umiejętnościami. W mniejszym stopniu skupia się na byciu detektywem, a bardziej na byciu wojownikiem. Dobrze jest go wyposażyć w batarang, ponieważ będzie mógł wykonać odwet za każdym razem, gdy jest celem ataku dystansowego. Oczywiście potrafi wykonać kontratak także w zwarciu, co sprawia, że jest ogromnym niebezpieczeństwem dla pomocników złoczyńcy. Ponadto po oczyszczeniu obszaru z zagrożenia może być wsparciem dla innych bohaterów. Więc niezależnie, czy gra się nim na własną rękę, czy współpracuje z innymi – zawsze jest zagrożeniem dla złoczyńcy.

Rysunek: Paul Pope

W następnej kolejności znajduje się Killer Croc i Duke.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

A później nadciąga rozkoszne „potworne trio”.

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles


Komiksowe polecanki:
Postać z komiksu wydanego w Polsce przez Egmont „Batman Rok 100”.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s