Batman: GCC Update #70

Upolowaliśmy szczura

Rzeźba: Edgar Ramos

W Gotham można znaleźć złoczyńców z obsesją na punkcie pingwinów lub kotów. Inni stawiają na mniej eleganckie zwierzęta, takie jak szczury. Otis Flannegan był najzwyklejszym pracownikiem miasta Gotham, odpowiedzialnym za tępienie szkodników zamieszkujących kanały. Ale zamiast je zabijać, zaprzyjaźnił się z nimi i udomowił, a następnie uzbroił. Flannegan nie jest najbardziej imponującym złoczyńcą, ale staje się śmiertelnym zagrożeniem w kanałach. Pod tym względem jest jak Killer Croc – jest o wiele bardziej niebezpieczny w sprzyjających warunkach. Jego legion szczurów jest w stanie pochłonąć całą osobę w ciągu kilku minut. Dzięki masce w którą jest wyposażony, Rat Catcher może również dusić swoich przeciwników za pomocą trujących gazów.

Rzeźba: Edgar Ramos

Rzeźba: Edgar Ramos

Rzeźba: Edgar Ramos

Rzeźba: Edgar Ramos

Żyjący w kanałach Rat Catcher nie przejmuje się trudnym terenem. Podobnie jak szczury, które za nim podążają, może go z łatwością ominąć na planszy. Jest dobry zarówno w walce, jak i analizie. Jednak tym, co czyni go wyjątkowym, to jego szczęście, które pozwala mu przerzucić pudła podczas ataków. W związku z tym podążanie nim w stronę celu jest dobrym pomysłem, ponieważ niemal z pewnością go zrealizuje, jeśli będzie musiał wykonać analizę. Kiedy spada z dużej wysokości, nie musi się obawiać o swoje życie, ponieważ szczęście pozwala mu na wielokrotne przerzuty. I na koniec – jego umiejętność Horror czyni go bardzo irytującym wrogiem, ponieważ uniemożliwia innym swobodne przemieszczanie.

W następnej mamy wersje Staracha na wróble od Davida Fincha

Rzeźba: Edgar Ramos

A dalej Batmana Rok 100 za próg 4 milionów.

Rysunek z Batmanem Roku 100: Paul Pope

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles


Komiksowe polecanki:
Z tym panem za bardzo nie ma jakiego komiksu polecić, bo to taki przeciwnik na jeden raz. Największy jego epizod to w ostatnim tomie Batwinga chyba był.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s