Batman: GCC Update #58

Król Tusk

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Ten olbrzymi zdeformowany bandyta urodził się na Brooklynie. Pogodził się z tożsamością „człowieka-słonia” i ozdobił swoje kły klejnotami oraz pierścieniami. Tusk był tylko drobnym złoczyńcą i prowadził małą ekipę gangsterów skupioną głównie na szybkich oraz łatwych zadaniach, takich jak napady rabunkowe. Był jednym z pierwszych poważnych przeciwników Robina – Dicka Graysona. Jednak to nie Grayson położył kres działaniom Tuska – zaszczyt spadł na innego Robina, Damiana Wayne’a.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Tusk to złoczyńca, któremu nie chcecie wejść w drogę. Jego ilość punktów życia, ponadprzeciętna podstawowa obrona, a także jego znaczny rozmiar i poziom zagrożenia sprawiają, że staje się sporym utrudnieniem dla bohaterów. Więc lepiej go unikać. Może nie jest dobry w niczym poza walką, ale jego kontratak w połączeniu z jego obroną powinien zmusić bohaterów do dwukrotnego zastanowienia się przed pokrzyżowaniem mu szyków. Dodatkowo potrafi mistrzowsko przebijać się przez ściany. Chociaż musi wydać dodatkowe punkty ruchu, aby wykonać taką akcję, to dzięki niej jego pomocnicy mogą wpaść i otoczyć bohaterów.

W następnej kolejności czeka Killer Moth:

Rzeźba: Edgar Ramos

A później możecie już przestać dopytywać o Azraela!

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles


Komiksowe polecanki:
Mało istotny gangster, głównie z powodu tego, że jest dość świeży i nie został jeszcze wyeksploatowany 🙂 W Polsce pojawił się w komiksie „Superman – Ostatnie dni Supermana” za granicą jeszcze w serii „Batman and Robin” w jednym zeszycie.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s