Batman: GCC Update #54

Pakiet Kampanii Złoczyńców

Witajcie, mieszkańcy Gotham.

Dziś mamy dla was trochę nietypową aktualizację. Związana jest z czymś, czego początkowo mieliśmy nie robić, ale także z pewnym celem, który sobie postawiliśmy. Cóż, wymyśliliśmy sposób, aby zrobić to, czego nie mieliśmy, ale bez wpływania na tych, których mogłoby martwić to działanie (naszych wspierających all-in). No i do tego zaoferujemy kilka rzeczy, o które wielu z was prosiło. Ale dość tych ogólników!

Chcemy zaoferować dodatek zawierający minikampanię złożoną z 4 scenariuszy dla złoczyńców (jako bohaterów) i 7 plansz bohaterów dla tych postaci.

Nasz zespół wybrał złoczyńców, ponieważ chcemy dać im wolną rękę przy tworzeniu scenariuszy, które ich zdaniem będą najciekawsze. Oto lista wybranych:


Złoczyńca 1: Bane

Rzeźba Bane’a: Arnaud Boudoiron

Złoczyńca 2: Riddler, Strach na wróble lub Joker

Rzeźba Riddlera: Arnaud Boudoiron. Rzeźba Stracha na wróble: Irek Zielinski. Rzeźba Jokera: Arnaud Boudoiron.

Złoczyńca 3: Two-Face, Pingwin lub Harley Quinn

Rzeźba Two-Face’a: Irek Zielinski. Rzeźba Pingwina: Edgar Ramos. Rzeźba Harley Quinn: Edgar Skomorowski.

Jak widać, minikampania będzie się obracała wokół Bane’a jako głównego bohatera.

Wersja A: Bane i Wersja B: Bane na Venomie

Mini-kampania będzie się rozgrywała na czterech mapach z pudełka podstawowego. Będziecie grali Bane’m i niektórymi z najgorszych przestępców z Gotham City, z którymi się sprzymierzył. Plan Bane’a polega na wykorzystaniu ich do przejęcia miasta i złamania jego obrońcy, Mrocznego Rycerza.

Historia zaczyna się tam, gdzie już widzieliście bohaterów: na opuszczonej stacji metra pod ratuszem. Złoczyńcy sprzymierzyli się z Trybunałem Sów i próbują zawalić budynek, aby stworzyć chaos.
Czy ten nieprawdopodobny sojusz utrzyma się bez zdrady? Czy bohaterowie będą w stanie powstrzymać złoczyńców, zanim oni przejmą kontrolę nad miastem?

Planujemy pozwolić każdemu z graczy na wybór między jednym do trzech złoczyńców, tak jak to robimy w scenariuszach w normalnym trybie przygody. Prawdopodobnie nastąpi pewien rozwój, taki jak przeniesienie sprzętu lub odblokowanie postaci, ale nie będzie to miało nic wspólnego z „awansami”. Jest to dodatek tworzony w ostatniej chwili, więc musimy zachować równowagę pomiędzy tym, czego chcecie, a tym, co możemy wam zapewnić.

Aby można było wypełnić ten cel, musieliśmy go uczynić opłacalnym finansowo. Ale żaden z naszych wspierających „all-in” nie musi się martwić – wszyscy nasi wspierający „all-in” otrzymają ten dodatek za darmo, a cena tego wsparcia dla nich nie wzrośnie.

Jednak dla wszystkich innych cena zakupu tego dodatku wzrośnie o 10 USD. Ten dodatek będzie także wymagał posiadania rozszerzenia z Trybem Versus.

Powód: będzie trzeba korzystać z płytek bohaterów w tych scenariuszach. Zgadza się, gracz grający złoczyńcą staje się bohaterem. Aby było jasne, potrzeba tylko podstawowego pudełka i trybu Versus, aby skorzystać z tego dodatku. Mamy nadzieję, że udało nam się upiec tyle pieczeni na jednym ogniu, by starczyło na całą ucztę – i że spodobało wam się to, co wymyśliliśmy.

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s