Batman: GCC Update #41

Człowiek za drewnianą maską

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Większość kryminalistów z Gotham wyróżnia się charakterystycznym wyglądem, ale tylko jeden z nich nosi drewnianą maskę w kształcie czaszki. Chociaż nie zawsze był znaczącym graczem w kręgu przestępczym Gotham, a do tego spędził trochę czasu w Arkham, biznesmen Roman Sionis na pewno odcisnął na mieście swój ślad.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Sionis zwykle wykorzystuje chaos w mieście do prowadzenia swoich nielegalnych interesów. Jego imię, Czarna Maska, zdobyło rozgłos – podobnie jak jego organizacja „Fałszywych Twarzy”.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Zdarzało mu się rywalizować z talentem przestępczym Pingwina i Dwóch Twarzy, a nawet próbował rozciągnąć swój biznes o pobliskie miasto Blüdhaven. Kiedy Roman Sionis – Czarna Maska – skupiał się na nielegalnych interesach, zachowywał przebiegły umysł biznesmena.

Jest przerażający, ponieważ jest skuteczny we wszystkim, czego próbuje – czy to walki, czy planowania. I chociaż może rozważać, czy bardziej opłaci mu się atak wręcz, z dystansu czy też złożona akcja manipulacji, może również pozwolić wykonać innym zadanie za niego – na co pozwala mu umiejętność wsparcia na poziomie 2. Niezależnie od tego, czego się podejmuje – rzadko zawodzi.

Jestem WŚCIEKŁY!

Gdyby tego było mało, dzięki swojej umiejętności taktyki może wydawać rozkazy oddziałom i lepiej koordynować ich ruch. Zapewnia to Czarnej Masce wyjątkowe zdolności jako przywódcy, ponieważ umożliwia jego gangowi przekroczenie ich podstawowych możliwości i zaskoczenie niczego niespodziewających się przeciwników.

Kolejnym krokiem jest odblokowanie Catwomen za 3 miliony!

Wyrzeźbiona w Gotham Fittest, waszej lokalnej siłowni!

Mam nadzieję, że zarezerwowaliście już wizytę, ponieważ doktor już czeka.

Rzeźba: Edgar Ramos

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles


Komiksowe polecanki:
Nie bardzo jest co polecać z tym panem w roli głównej w nowej erze to dopiero wychodzący „All-star Batman Tom 3 The First Ally”. Jeśli o starsze historie to „Batman: Under the Hood” i „War Games” ale czy to dobre historie… 🙂

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Batman: GCC Update #41

  1. Pingback: Batman: GCC Update #51 |

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s