Batman: GCC Update #36

Wieczny

Witajcie, Gothamczycy!

Ostatnim razem ujawniliśmy wyniki głosowania, które dotyczyło wyboru pozy rzeźby. Właśnie udało się wam odblokować tego, który pokonał śmierć. Oto, co musicie wiedzieć o tym najwytrzymalszym spośród wrogów.


Wielu chciało pokonać śmierć i wszyscy prócz jednej osoby zawiedli. Jeden z najwytrwalszych i najbardziej budzących grozę przeciwników Batmana narodził się sześć wieków temu w Egipcie. Choć jego prawdziwe nazwisko zatarł czas, teraz znany jest jako „Ra’s Al Ghul” i „Głowa demona”. To człowiek, który wielokrotnie sprawdzał determinację Batmana. Jest doświadczonym wojownikiem i mistrzem miecza, ale także niezwykle przebiegłym przeciwnikiem. Ra’s jest jedną z niewielu osób, które odkryły prawdziwą tożsamość Mrocznego Rycerza.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Nawet gdy Ra’s został śmiertelnie ranny, zawsze mógł skorzystać z Jam Łazarza, by przywróciły go do życia. Te jamy są porozrzucane po całym świecie i wypełnione tajemniczą energią.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Ten działąjący na światową skalę terrorysta ma obsesję na punkcie kontrolowania wszelkiego życia na Ziemi i postanowił zniszczyć całą ludzkość, aby świat przyrody mógł odzyskać dominację.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

W swoim wiecznym życiu Ra’s pojął kilka żon i spłodził wiele dzieci. Najbardziej znaczącym spośród jego potomstwa okazała się córka, Talia – i podobnie jak jej ojciec, ona również jest niezwykle podstępna. Próbowała nawet przejąć rządy ojca i dowodzenie nad Ligą Cieni. Kontakty Ra’sa z Batmanem stały się nie do uniknięcia, gdy Talia urodziła Damiana – syna Bruce’a Wayne’a.

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

W następnej kolejności zaprezentujemy małą, niebieską ptaszynę.

Rzeźba: Irek Zieliński

A potem odblokujemy złoczyńcę, o którego tak wielu z was prosiło!

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles


Komiksowe polecanki:
Czas na słynnego Ra’s al Ghula tutaj w pierwszej kolejności powinienem polecić wydany przez Egmont tom „Batman. Narodziny demona” zawierający 3 historie o nim. Kolejny tomy to „Batman/Superman/Wonder Woman: Trójca” i z Kolekcji Komiksów DC „JLA Wieża Babel”.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s