Batman: GCC Update #33

Wiosna nadejdzie i wszyscy zginiecie!

Rzeźba: Edgar Ramos

Mieszkańcy Gotham często znajdują się między młotem a kowadłem podczas starć złoczyńców i krucjat Batmana przeciwko zbrodni. Czasami straty są ogromne. Nie powinno więc dziwić, że gniew i frustracja doprowadziły niektórych obywateli do korzystania ze skrajnych środków. Dla tych naprawdę zdesperowanych dusz wybawieniem miały być nasiona sprzedawane przez pana Blooma na czarnym rynku, które obiecywały wyjątkową siłę i wytrzymałość. W ten sposób każdy, kto był gotów ubrudzić sobie ręce, mógł stać się superistotą.

Rzeźba: Edgar Ramos


Ale z wielką mocą idzie… wiele efektów ubocznych. Zmieniły się nie tylko ich ciała, ale także ich umysły. Ci, którzy zjedli nasiona, wpadli w szał i zamienili się w służalców swego jedynego władcy, Pana Blooma. Kiedy Bloomowi zabrakło chętnych klientów, znalazł nowe ofiary, które karmił siłą, dopóki nie zgromadził armii superżołnierzy. Gdy nadszedł czas, aby bohaterowie Gotham zmierzyli się z tymi mutantami, wiedzieli, że będą walczyć z niewinnymi. A nie było im łatwo zneutralizować ich bez robienia trwałej krzywdy.

Rzeźba: Edgar Ramos

Rzeźba: Edgar Ramos

Rzeźba: Edgar Ramos

Chociaż w porównaniu do Blooma mogą wydawać się mali i słabi, ci mutanci są groźnymi przeciwnikami. Ich umiejętność Groza zmusza przeciwnika do wydania dodatkowej energii, aby mógł wejść na ich obszar – więc jeśli to możliwe, Bohaterowie powinni zająć się nimi z dystansu. Ze względu na ich wskaźnik Zagrożenia, Złoczyńca powinien ostrożnie się nimi przemieszczać i chronić ich, by utrudniali poruszanie się Bohaterom. Rozsądnie jest się nimi zająć w pierwszej kolejności, ponieważ oprócz wspomnianych wyżej mocnych stron, potrafią nieźle przywalić.

Tak jak obiecaliśmy, naszym następnym celem jest postać, na którą wielu z was czekało. Załóżcie więc swoje peleryny i płaszcze, zapnijcie specjalne pasy i przywitajcie Batwoman gorącym batpowitaniem!

Rzeźba: Arnaud Boudoiron

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s