Batman: GCC Update #25

Floyd trafia w samo serce!

Rzeźba: Edgar Ramos

Kiedy po raz pierwszy pojawił się w Gotham, Floyd „Deadshot” Lawton zaprezentował się jako zamaskowany bohater – wirtuoz broni, który był gotów zaprowadzić prawo i porządek w mieście. Przez jakiś czas wydawało się, że może zastąpić Batmana!

Rzeźba: Edgar Ramos

Cały czas coś nie pasowało Mrocznemu Rycerzowi. I szybko zdał sobie sprawę, że Deadshot jest gangsterem, który tylko udawał bohatera. Nie trwało długo, zanim trafił do więzienia – i w przeciwieństwie do wielu wrogów Batmana, Lawson przeżył tam trudne chwile. Kiedy w końcu został uwolniony, miał jeden cel: zemścić się na Batmanie. Udoskonalił broń i zbroję, którą połączył z ukrytymi karabinami maszynowymi zamontowanymi na przedramionach.

Rzeźba: Edgar Ramos

Wkrótce potem został włączony w skład Oddziału Samobójców – drużyny składającej się z przestępców zmuszonych do pracy dla rządu USA. Jak nietrudno się domyślić, Deadshot nie był jedynym członkiem Oddziału Samobójców, który traktował Batmana jak wroga. Poison Ivy, Harley Quinn i Killer Croc również są częścią tego zespołu odmieńców.

Rzeźba: Edgar Ramos

Za każdym razem, kiedy uda mu się uciec z Oddziału Samobójców, wraca do swojej dawnej pracy płatnego zabójcy. Wyróżnia się między innymi zabójcami dzięki swojemu uporow. Jest gotowy pójść na całość, aby wykonać kontrakt – nawet jeśli klient zmieni zdanie. Zastanówcie się dwa razy, zanim wynajmiecie Deadshota.

Rzeźba: Edgar Ramos

Deashot to najlepszy strzelec, który nigdy nie chybia. Naprawdę nie chcielibyście się znaleźć w jego celowniku ani strzelić w jego kierunku. Jest on równie zabójczy gdy strzela i gdy kontratakuje. Niemniej jednak nie jest niezniszczalny, bo jeśli można go zmusić do walki wręcz, staje się dość łatwy do pokonania.

W następnej kolejności mamy kogoś, kto najbardziej gustuje w benzynie.

I żeby trochę urozmaicić zabawę, dodamy dodatkowy scenariusz do podstawowego pudełka!

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles


Komiksowe polecanki:
Tak na szybko to jedyne komiksy, w których się pojawiał to Suicide Squad we wszystkich tomach, które u nas wydano. Od razu mówię, to są lekkie historie, czytaj wybuchowe.

„Suicide Squad. Oddział Samobójców Tom 1 Nadzorować i karać” i „Tom 2 Zderzenie ze ścianą” i kolejny tom już z „Odrodzenia Suicide Squad. Oddział Samobójców Tom 1 Czarne więzienie”. Ogólnie są to zamknięte historie, więc dużo się nie traci, ale jak już ktoś chce bardzo, to może sięgnąć po angielskie wydanie.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s