Batman: GCC Update #11

Więcej pingwinów w „La Banquise”!

Jak już zapewne wiecie, siła Pingwina nie leży w jego fizycznej sprawności, dlatego w walce polega on głównie na sile pomocników. W końcu nawet zmodyfikowany do walki parasol może być skuteczny.

Pomocnicy Pingwina, w przeciwieństwie do sługusów innych złoczyńców Gotham – zwykle będących potworami lub przebierańcami – są zwykłymi przestępcami (nie wliczając w to prawdziwych pingwinów wyposażonych w wyrzutnie rakiet). Niektórzy z nich pozwolili swoim ambicjom się przerosnąć i podjęli próby przywłaszczenia sobie władzy Pingwina. Zwykle te próby nie trwają długo, ponieważ ich szef jest sprytny, więc nie pozwoli, by ktoś go zastąpił.


Rzeźba: Edgar Ramos

Rzeźba: Edgar Ramos

Rzeźba: Edgar Ramos

Ludzie Pingwina są sprytni i bardziej niebezpieczni, niż mogłoby się wydawać. Mogą pętać swoich wrogów, a także dodatkowo sprawdzają się podczas akcji analizy. Spętany Bohater nie otrzyma obrażeń podczas ataku, ale ma utrudnione wykonywanie każdej akcji, w tym obrony. Tego efektu można się pozbyć, tylko jeśli cel postanowi się uwolnić albo ktoś przyjdzie mu z pomocą. Są prawdziwym utrapieniem, dlatego Bohaterowie powinni się upewnić, że znajdują się poza w ich polem widzenia.

Jeśli nie jesteście zadowoleni z papierowych elementów, będziecie mogli skorzystać z Batgogli 3D przy naszym kolejnym celu…

Rzeźba: Aragorn Marks

Źródło: Kickstarter Batman™: Gotham City Chronicles

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s